BİZDEN HABERLER

Diyarbakır Kayapınar Araç Kiralama

Diyarbakır Kayapınar Araç Kiralama

Diyarbakır Kayapınar Araç Kiralama Sitemizde araçlarımızı özelliklerini fiyatlarını görebilmekte ve rezervasyon yapılabilmekte ve yine diledikleri takdirde rezervasyon yaptıkları araçları belirttikleri gün ve saatte belirtilen noktadan teslim alabilmektedirler. Teknolojik yeniliklere daima açık olan D Haberin Devamı..

Tarih: 08-2019

Diyarbakır Yenişehir Oto Kiralama

Diyarbakır Yenişehir Oto Kiralama

Diyarbakır yenişehir oto kiralama Geliştirdiği kampanya ve promosyon ile araç kiralama sektörünü ve sektörü besleyen diğer diğer sektörlerin gelişmesinde önemli katkılar sağlamaktadır. Profesyonel ekibi ile 7/24 destek operasyonu sağlayan kendi alt yapı yatırımlarını yönete Haberin Devamı..

Tarih: 07-2019

Diyarbakır Günlük Araç Kiralama Fiyatları

Diyarbakır Günlük Araç Kiralama Fiyatları

Diyarbakır da hizmet veren ve bir araç kiralama firmasından beklentini fazlasını karşılayan sektörde edindiği sağlam müşteri memnuniyeti sayesinde diyarbakır ın önde gelen araç kiralama şirketleri arasında yer edinmeyi başarmış bir oto kiralama firmasıdır.  Diyarbakır araç kiralama nın hizm Haberin Devamı..

Tarih: 06-2019

Yeni Mitsubishi Asx

Yeni Mitsubishi Asx

Yeni Mitsubishi Asx Tasarımda büyük değişimler var Model ön yüzde daha robotik bir yapıya kavuşmuş. Yeni makyajlanmış kasası ile karşımızda. Yeni 2019 Mitsubishi ASX Tasarımda büyük değişimler var Model ön yüzde daha robotik bir yapıya kavuşmuş. Genlinde kullanılan keskin hatlar, o Haberin Devamı..

Tarih: 02-2019

Diyarbakır Minibüs Kiralama

Diyarbakır Minibüs Kiralama

Kiralık minibüslerimiz arasında yer alan araçlarımız Volkswagen Caravelle . Volkswagen Transporter . Ford Transit Custom . Mercedes Vito arasından dilediğinizi kiralayıp seyahatlerinizi yapabilirsiniz Diyarbakır oto kiralama şirketi sizlere yepyeni bir hizmetin kapılarını aralıyor. Kolay araç kiralama sırasında talep etti Haberin Devamı..

Tarih: 02-2019

 

Leave the site