BİLGİ SAYFALARI

Kiralama Koşulları

Kiralama Koşulları

Diyarbakır oto Kiralama Koşulları:

EHLİYET VE YAŞ
Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.Ayrıca ehliyet en az 3 yıllık olmalıdır.

KİRALAMA SÜRESİ
En az 1 gündür. Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır. Sözleşmede yapılırken belirlenen teslim saatinde araç teslim edilmelidir. Teslim saati gecikmeli teslim edilen araçlardan 1 gün ücreti alınır.

FİYATLAR
Fiyatlara yağlama, bakım, üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigprta dahildir. % 18 KDV (KDV) hariçtir. Yakıt kiralayana aittir.48 saat önceden bildirmek şartıyla bebek koltuğu kiralanabilir, bebek koltuğu ücreti günlük 100 TL dir.19 kg ve 3 yaş kapasitesine sahiptir.

ÖDEME VE DEPOZİTO
Aracı teslim alırken veya öncesinde rezervasyon yapıldığında nakit. havale. eft veya Kredi Kartı ile ödeme yapılabilir.
Araç sınıfına göre müşteriden  5,000 TL Veya 10,000 TL  depozito alınır.

REZERVASYON VE ERKEN TESLİMATTA ÜCRET İADESİ

Yapılan araç rezervasyonlarının iptali durumunda ödenen ücret iade edilmez. Yapılan araç sözlesme tarihinden önce bir tarihte aracın teslim edilmesi durumunda hiç bir geri ücret iadesi söz konusu değildir. Hiç bir sekilde erken teslim edilen gün ücreti iade edilmez. Sadece ödenen depozito miktarı iade edilir.

SİGORTA
Tüm araçlarımız en fazla 3 yaşında olup trafik sigorta poliçesi bulunmaktadır kasko yoktur.

TRAFİK CEZALARI
Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiralayana aittir.

Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz.

KİLOMETRE SINIRI

Tüm araçlarımız günlük 200 km aylık 3000 km ile sınırlıdır. 

Kilometre aşım durumlarında her 1- 100 km de bir alt sınıf araçlarda 1000 TL orta ve üst sınıf araçlarda 2000 TL ücret alınır.

 


Leave the site Leave the site