BİZDEN HABERLER

Diyarbakır Sur Oto Kiralama

Diyarbakır Sur Oto Kiralama

Günü birlik ya da tam gün, haftalık ya da aylık olarak birçok aracı sözleşme dâhilinde kiralayabilir ve Diyarbakır ya da başka bir şehrin bütün güzelliklerini doyasıya yaşama fırsatı bulabilirsiniz. Diyarbakır içerisinde bulunan firmamız sizler için oldukça güvenilir bir firmadır. Her konuda yardımcı olabileceğimiz çalışanlarımızla sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Havalimanı ya da terminal gibi alanlara da taşımamız vardır ve kolaylıkla 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz

Hemen her otomobil kiralama firmasında olduğu gibi bizim firmalarımızda da mutlaka kullanıma uygun olan sizler için kiralayabileceğiniz birçok model araç bulunmaktadır. İsterseniz çok lüks isterseniz de uygun fiyatlara kaç gün isterseniz ona göre bir araç kiralayabilirsiniz. Diyarbakır rent a car bünyesinde birçok araç ve özel şoför barındırmaktadır.

Diyarbakır oto kiralama firması yıllardır hizmet veren bir kuruluştur. Yurt içi ve yurt dışı bütün rezervasyonlar alınmaktadır. İstediğiniz takdir de tam gün, haftalık, aylık ya da yarım gün şehir turları da bulunmaktadır. Aynı zamanda eğer isterseniz özel bir şoför de sizin hizmetinize verilmektedir. Gezmek istediğiniz her yere şoför aracılığı ile rahatlıkla gidebilir ve aracın diğer işleriyle de ilgilenmek zorunda kalmazsınız. Diyarbakır oto kiralamaya hepinizi bekliyoruz.

 


Haber Tarihi: 08-2018

Leave the site