BİZDEN HABERLER

Diyarbakır Kayapınar Araç Kiralama

Diyarbakır Kayapınar Araç Kiralama

Diyarbakır Kayapınar Araç Kiralama Sitemizde araçlarımızı özelliklerini fiyatlarını görebilmekte ve rezervasyon yapılabilmekte ve yine diledikleri takdirde rezervasyon yaptıkları araçları belirttikleri gün ve saatte belirtilen noktadan teslim alabilmektedirler.

Teknolojik yeniliklere daima açık olan Diyarbakır oto kiralama müşterilerine daha hızlı ve daha kolay hizmet verebilmek amacı ile online araç kiralayabilecekleri bir web sitesi hazırlamıştır. Diyarbakır oto kiralama günlük araç kiralama, aylık araç kiralama, yıllık araç kiralama, filo kiralama, şoförlü araç kiralama, transfer hizmeti ve VIP araç kiralama hizmetleri ile farklı ürünler ve alternatif çözümler sunmaktadır. Sektörünün yüksek iş hacmi ve ürün çeşitliliğine sahip lider firmaları arasında yer almaktadır. Güçlü sermaye yapısı ile son model araçlardan oluşan ve ortalama üç yaşın altındaki genç araç parkı; Renault, Ford, Fiat, Seat, Hyundai, Opel, Kia, Citroen, Volkswagen gibi dünyanın önde gelen firmalarının araçlarından oluşmaktadır. Düzenli olarak periyodik bakımları yapılan araçlarımız ayrıca her kira dönüşü kendi oto yıkamamızda genel temizlikleri yapılmakta ve genel kontrolleri yapıldıktan sonra tekrar kiraya çıkmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Değerli müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilmek ve sektördeki yenilikleri sektörümüzün öngördüğünden daha kısa bir sürede sunabilmek için sürekli çalışıyoruz.

 


Haber Tarihi: 08-2019

Leave the site