BİZDEN HABERLER

Diyarbakır Kocaköy Rent a Car Araç Kiralama

Diyarbakır Kocaköy Rent a Car Araç Kiralama

Diyarbakır Kocaköy Rent a Car Araç Kiralama da Hatchback, sedan, suv, mpv, 8+1 gibi çeşitli alternatifleri içeren araç gruplarımız, benzinli veya dizel yakıtlı, manuel ya da otomatik vites olarak 100’e yaklaşan geniş araç filosunda sunulmaktadır. Araç kiralama, yıkama ve ekspres servis hizmetlerimizi bir arada sunan istasyonlarımızla, dilediğiniz yerde, dilediğiniz zaman, dilediğiniz araca, en avantajlı şekilde sahip olabilirsiniz. Siz sadece seçin ve rahatlığın keyfini sürün.

Diyarbakır araç kiralama ’nın 2009 yılından itibaren hayata geçirdiği projesi ‘’Kurumsal Üyelik Sistemi’’ sayesinde, üye firmalarımız mevcut avantajlarımıza ek olarak kurumsal ayrıcalıklardan da ücretsiz olarak yararlanabilmektedir. Sistemimiz sayesinde üyelerimiz, araç kiralama işlemlerinin zaman kaybettiren tüm operasyon süreçlerinden uzak, bütçeleme ve maliyet kontrolü kolaylığıyla, hızlı, pratik, müşteri odaklı ve tam teminatlı hizmetin farkını yaşamaktadır.Günlük ve kısa süreli araç kiralama, tüm doğu bölgesin’de ihtiyaç duyulabilen, gerek iş gerekse özel seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz, önemli, pratik ve keyifli bir hizmettir. Zaman kazandıran ve hareket özgürlüğü sunan bu hizmet, gereği durumlarda aracınızı kullanmadan değerlendirebileceğiniz uygun bir alternatiftir.

Diyarbakır rent a car ’ın Güney Doğu çapında sunduğu yaygın hizmet ağıyla, doğru araç kiralama hizmetine erişmek çok daha kolay ve hızlı. Diyarbakır , Mardin , Batman ve ilçelerindeki hizmet noktamızla size çok yakınız.


Haber Tarihi: 12-2023

Leave the site Leave the site