BİZDEN HABERLER

Diyarbakır Gelin Arabası Kiralama

Diyarbakır Gelin Arabası Kiralama

Diyarbakır da gelin arabası kiralamak istiyorsan Diyarbakır oto kiralama firmasına mutlaka göz atmalısın.Firmamız sizler için en lüks arabaları fiyat olarak minimuma indirdi.

Düğün ve farklı aktivitelerde Kaliteli Klasik araçlar kampanyalar dahilinde bütçenize uygun fiyatları yansıtıyoruz. Her zaman özeli ve güzeli yansıtan bir ayna gibidir. Düğün organizasyonlarında, nişan organizasyonları Sünnet merasimi etkinliklerinizde, kına gecesine hazırlık gününde, dizi çekimleriniz de  ve her türlü özel gün ve geceleriniz de hatıralarınızda bir yer edinecek hayal gibi bir gün yaşatmayı sizlere arzuluyoruz. Siz sadece bizden isyeuin en güzelini biz yaparız.

Diyarbakır oto kiralama firması olarak sizlerin en mutlu ve özel günlerinizde yanınızda oluyoruz. Vip minibüs ve limuzin tipi araçlarımız ile gelin arabası kiralama hizmeti vermekteyiz. İster şöförlü ister şöförsüz araç seçeneklerimiz ile en mutlu gününüzde Kaliteyi sizlere sunuyoruz. İsteğiniz üzere araçlarımıza zevkinize uygun süsleme yapmaktayız. Araçlarımızın hepsi yeni model olup , pediyodik bakımları yapılmıştır.


Haber Tarihi: 01-2020

Leave the site