BİZDEN HABERLER

2021 Model Sıfır Araçlarımızla Hizmetinizdeyiz

2021 Model Sıfır Araçlarımızla Hizmetinizdeyiz

Kalite Politikamız en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimize vererek en uygun fiyata ihtiyacınız olan aracı karşılamaktır. Bu kriterlerinden hiç bir zaman ödün vermeyen firmamız sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Sektörde artan rekabet ve piyasa koşulları karşısında hizmet kalitesinden ödün vermemek adına 2010 yılında Diyarbakır oto kiralama olarak kurumsallaşma sürecini tamamlamış.Bu süreçten sonra her geçen yıl büyüme trendini istikrarlı bir şekilde artırarak.Türkiye genelinde hizmet veren güvenilir bir Rent a car Firması haline gelmiştir.İşletmemiz Diyarbakır havalimanı araç kiralama ihtiyaçlarınızı son model araç filosu ile karşılamaktadır. Firmamız ücretsiz havalimanı araç teslimi ve alımı gerçekleştirerek zamanınıza değer vermektedir. Firmamız, ayrıca filo kiralama ve uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Uzun dönem talepleriniz ile ilgili müşteri hizmetleri ile iletişime geçip teklif alabilirsiniz.

Beklenti ve gereksinimlerinize göre, müşteri memnuniyeti ile dürüst çalışma ilkelerini benimseyip hizmet veren çözüm ortağı yani kalite ve hassasiyetin buluştuğu yer denilebilir.


Haber Tarihi: 12-2020

Leave the site Leave the site