OUR NEWS

Diyarbakır Çüngüş Araç Kiralama

Diyarbakır Çüngüş Araç Kiralama

Diyarbakır araç kiralama olarak  Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır. Ayrıca araclarımıza firmamımızın verdiği motor ve yürüyen aksam garantisi ile çekici hizmeti yol yardımı 7/24 profosyonel destek mevcuttur güler yüzlü danışmanlarımızla sizlere hizmet vermekten onur duyarız referanslarımız yurt dışından gelen gurbetci müşterilerimizdir.

Diyarbakır oto kiralama yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, havalimanina ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır. Ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok otomobil, VİP ve Suv araçlarıyla sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır. Kiraladığınız her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.

Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır. Rezervasyon sayfamızdan otomobillerin özelliklerini, fiyatlarını inceleyebilir ve kiralama ile ilgili iletişim numaralarımızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.


News Date: 12-2023